O nas

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem mini-mleczarni farmerskich, zagrodowych oraz domowych serowarów.

Realizujemy zarówno kompleksowe zlecenia na wyposażenie całych zakładów, jak i małe zamówienia dla hobbystycznych serowarów.

Działamy od 2012 roku. Zaopatrujemy klientów w Polsce oraz w całej Europie.

Dlaczego my?
– zaopatrują się u nas wybitni polscy serowarzy, którzy zdobywają nagrody na krajowych i zagranicznych festiwalach serowarskich

- wyposażyliśmy kilkadziesiąt serowarni w ciągu ostatnich 10 lat

– prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie

– gwarantujemy szybką realizację zamówień

– posiadamy mnóstwo produktów i urządzeń do produkcji serowarskiej dostępnych od ręki w naszym magazynie o powierzchni ponad 1000 m2 w Szczecinie

– zajmujemy się bezpośrednią dystrybucją produktów czołowych europejskich producentów, z pominięciem hurtowni i pośredników

– zapewniamy wsparcie technologiczne, pomoc, porady

– potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów w ciągu każdego roku

serownia

 

Nasz zespół

 

jakub krężel

Serowarstwem zainteresowałem się w 2011 roku, na ostatnim roku studiów. Produkcja własnego sera w domu bardzo mnie zaciekawiła, czego owocem były pierwsze samodzielnie zrobione sery. Na początek, kilogramowa gouda, później druga - już większa, bo 3 KG. Następnie kolejna... Później ser Koryciński, twarożek, w "międzyczasie" oczywiście ricotta jako produkt uboczny przy produkcji serów...

Tak to się zaczęło.

Jakub Krężel

serowar.pl ekipa

 

Jakub Krężel - absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, serowar domowy z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat, smakosz, wielbiciel zdrowych i swojskich produktów.

W firmie Serowar.pl zajmuje się kluczowymi sprawami organizacyjnymi, promocyjnymi, marketingiem. Poszukuje i nawiązuje kontakty z nowymi dostawcami, wprowadza do oferty nowe produkty. Udziela porad technologicznych klientom i wspiera ich w pracy serowarskiej.

Prywatnie tata dwójki wspaniałych dziewcząt. Uwielbia spędzać czas na łódce, pływając po przepięknych i dzikich rozlewiskach Odry w okolicach Szczecina.

 

Edyta Kardaszewicz - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku Biologia. Uwielbia dobrze zjeść, pasjonuje ją zdrowy tryb życia, czyste, naturalne i uczciwe produkty żywnościowe. Namiętnie piecze chleb na prawdziwym 100-letnim, żytnim zakwasie.

W firmie Serowar.pl zajmuje się pracami rozwojowymi oraz utrzymaniem kontaktów z zagranicznymi odbiorcami i dostawcami.

Prywatnie mama dwójki dziewcząt. Udziela się w stowarzyszeniu edukacyjnym promującym rodzicielstwo bliskości, uczciwe i zdroworozsądkowe wychowanie dzieci.

 

Dawid Kolasa – absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. W firmie pełni funkcję technologa - pomaga klientom opracowywać nowe receptury, doradza jak dobrać odpowiednie preparaty, dodatki żywnościowe. Zajmuje się też bieżącą obsługą zamówień.

Swoją przygodę z mlekiem zaczął na gospodarstwie cioci obok swojego domu rodzinnego. Wszystkie wolne chwile spędzał na ochoczej pomocy przy wypasaniu krów, dojeniu mleka. Przyglądał się produkcji twarogów jeszcze zanim dobrze umiał liczyć. Stąd łatwo mu przychodzi pasja do pracy w firmie Serowar.pl.

W czasie wolnym uwielbia podróżować, poznawać nowe smaki, kuchnie i tradycje kulinarne różnych krajów.

Typowy gaduła. Uwielbia wchodzić w dyskusje i rozmawiać z ludźmi. Więc jeżeli macie Państwo jakieś pytania prosimy dzwonić z każdym pytaniem. Z przyjemnością na każde odpowie.

 

Katarzyna Pryciak - absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. W firmie Serowar.pl odpowiedzialna jest za konfekcjonowanie preparatów biochemicznych oraz wspomaganie obsługi zamówień.
Prywatnie wielka miłośniczka wszystkich zwierząt, "psia mama" zwariowanej labradorki. Interesuje się zdrowym żywieniem psów i kotów oraz uprawą zielonych roślin doniczkowych.

 

Magdalena Błaszyk - absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W firmie Serowar.pl zajmuje się koordynowaniem pracy laboratorium - prowadzi badania mikrobiologiczne oraz nadzoruje produkcję i konfekcjonowanie preparatów biochemicznych.

Uwielbia wycieczki i zwiedzanie coraz to innych krajów. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

Martyna Węsek - absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznej - technolog żywności. W firmie Serowar.pl pełni funkcję technologa - pomaga naszym klientom opracowywać nowe receptury, doradza jak dobrać odpowiednie preparaty, dodatki żywnościowe. Zajmuje się też bieżącą obsługą zamówień. Wspomaga pracę laboratorium.

Prywatnie wielka "kociara", lubi podróże, uwielbia spacery nad polskim morzem, skąd pochodzi. Pasjonuje się naturalnymi i organicznymi kosmetykami.

Agnieszka Słowińska - wielka miłośniczka najwyższej jakości herbat, kaw i naparów ziołowych. Przygotowuje je w niepowtarzalnej ceramice wypalanej drewnem, tworzonej wspólnie z mężem. W naszej firmie zajmuje się utrzymaniem ciągłości produkcji. Nadzoruje procesy związane z zaopatrzeniem produkcji, konfekcjonowaniem, pakowaniem, oklejaniem produktów.
W wolnych chwilach spędza czas na świeżym powietrzu. Praktykuje jogę i medytację uważności, uwielbia delektować się ciszą i szumem lasu.

 

Iga Krzyżanowska - z zawodu opiekun medyczny oraz technik fryzjerski. W firmie Serowar.pl wspomaga pracę działu produkcji oraz magazynu.
Pasjonuje się muzyką, innymi kulturami, anime&mangą oraz dobrym filmem, książka. W czasie wolnym spędza czas ze swoimi kotami i bliskimi.

 

Olaf Urbaniak - absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. W firmie Serowar.pl odpowiedzialny jest za utrzymanie pracy magazynu. To serce naszej firmy. Codziennie przez magazyn przechodzi kilkadziesiąt, a nawet kilkaset paczek. To tam są one kompletowane i pakowane. Wysyłamy je zarówno do odbiorców w Polsce, jak i w całej Europie!

 Pasjonat naturalnego ziołolecznictwa oraz medycyny ajurwedyjskiej. Wielki fan polskiej muzyki rozrywkowej.

 

Piotr Wyszyński - z wykształcenia plastyk o specjalności film i fotografia. Jeden z założycieli oraz członek stowarzyszenia Przyjaciele Pałacu Młodzieży w Szczecinie, oraz członek Fundacji Na Rzecz Kultury i Integracji "Pozytywy".
Prywatnie lubi czytać książki, gotować, szyć, fotografować i obrabiać zdjęcia. Jego wielką pasją jest akwarystyka i muzyka filmowa.

Oprócz tego wypieka chleb, ubija masło i robi pyszne sery.

 

Marcin Prusak - technik administracji biurowej, który w wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i słuchać muzyki elektronicznej. Pasjonat piłki nożnej oraz jazdy na deskorolce.

 

Daniel Dzik - z zawodu Tapicer. W firmie Serowar.pl odpowiedzialny jest za przygotowanie i wysyłkę zamówień klientów. Miłośnik i właściciel papug. Interesuje się numizmatyką, kolekcjoner kapsli i starych kart.
W czasie wolnym podróżuje z narzeczoną. Fan horrorów i głośnej muzyki. Hobbystycznie gotuje, wypieka chleby i robi pizzę.

 

Dawid Traoré - student Uniwersytetu Szczecińskiego na wydziale Zarządzania z zawodu Technik żywienia i usług gastronomicznych. W firmie Serowar.pl odpowiedzialny jest za przygotowanie i wysyłkę zamówień klientów.
Oddany fan kotów oraz pasjonat popkultury japońskiej i koreańskiej.  Wolne chwile poświęca 3 kotom i psu, czyta mangi i słucha popu.

 


 

 Nasze zaplecze magazynowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium