Produkt dnia
Broszura informacyjna Serowar.pl
Broszura informacyjna Serowar.pl
1,00 zł
szt.
Płatności

dotpay

Allegro

allegro opinie

Sprawdź nasze nowe profesjonalne materiały do pakowania serów, masła, itp.! 

 inteligentny papier Inteligentny papier nanofolia Nanofolia

 

O nas

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem mini-mleczarni farmerskich, zagrodowych oraz domowych serowarów.

Realizujemy zarówno kompleksowe zlecenia na wyposażenie całych zakładów, jak i małe zamówienia dla hobbystycznych serowarów.

Działamy od 2013 roku. Zaopatrujemy klientów w Polsce oraz w całej Europie.

Dlaczego my?
– zaopatrują się u nas wybitni polscy serowarzy, którzy zdobywają nagrody na krajowych i zagranicznych festiwalach serowarskich

- wyposażyliśmy kilkanaście serowarni w ciągu ostatnich 5 lat

– prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie

– gwarantujemy szybką realizację zamówień

– posiadamy ponad 10 000 produktów do produkcji serowarskiej dostępnych od ręki w naszym magazynie w Szczecinie

– zajmujemy się bezpośrednią dystrybucją produktów czołowych europejskich producentów, z pominięciem hurtowni i pośredników

– zapewniamy wsparcie technologiczne, pomoc, porady

– potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów w ciągu każdego roku

– umożliwiamy zakupy w systemie ratalnym

serownia


 

 

Nasz zespół

 

jakub krężel

Serowarstwem zainteresowałem się w 2011 roku, na ostatnim roku studiów. Produkcja własnego sera w domu bardzo mnie zaciekawiła, czego owocem były pierwsze samodzielnie zrobione sery. Na początek, kilogramowa gouda, później druga - już większa, bo 3 KG. Następnie kolejna... Później ser Koryciński, twarożek, w "międzyczasie" oczywiście ricotta jako produkt uboczny przy produkcji serów...

Tak to się zaczęło.

Jakub Krężel

zespół

Jakub Krężel - absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, serowar domowy z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat, smakosz, wielbiciel zdrowych i swojskich produktów.

W firmie Serowar.pl zajmuje się kluczowymi sprawami organizacyjnymi, promocyjnymi, marketingiem. Poszukuje i nawiązuje kontakty z nowymi dostawcami, wprowadza do oferty nowe produkty. Udziela porad technologicznych klientom i wspiera ich w pracy serowarskiej. Pracuje również w warsztacie, przygotowując np. prasy serowarskie.

Prywatnie tata dwójki wspaniałych dziewcząt. Uwielbia spędzać czas na łódce, pływając po przepięknych i dzikich rozlewiskach Odry w okolicach Szczecina.Edyta Kardaszewicz - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku Biologia. Uwielbia dobrze zjeść, pasjonuje ją zdrowy tryb życia, czyste, naturalne i uczciwe produkty żywnościowe. Namiętnie piecze chleb na prawdziwym 100-letnim, żytnim zakwasie.

W firmie Serowar.pl zajmuje się pracami laboratoryjnymi, konfekcjonowaniem produktów i utrzymaniem kontaktów z zagranicznymi odbiorcami.

Prywatnie mama dwójki dziewcząt. Udziela się w stowarzyszeniu edukacyjnym promującym rodzicielstwo bliskości, uczciwe i zdroworozsądkowe wychowanie dzieci.Magdalena Błaszyk - absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbia wycieczki i zwiedzanie coraz to innych krajów. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

W firmie Serowar.pl zajmuje się techniczną obsługą zamówień - przygotowywaniem i wydawaniem dokumentów na magazyn, a później nadawaniem i oklejaniem paczek. Dodatkowo wspomaga pracę laboratorium.

 

Dawid Kubacki - studiował Zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Wielki pasjonat fotografii i estetyki w mediach.

W firmie Serowar.pl odpowiedzialny jest za utrzymanie pracy magazynu. To serce naszej firmy. Codziennie przez magazyn przechodzi kilkadziesiąt paczek. To tam są one kompletowane i pakowane. Wysyłamy je zarówno do odbiorców w Polsce, jak i w całej Europie!

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl