Informacja

Szanowni Państwo, w związku z aktualną sytuacją zagrożenia zarażeniem Koronawirusem, informujemy:
- powzięliśmy dodatkowe środki bezpieczeństwa, aby uchronić nasz personel przed zachorowaniem,
- zgodnie z zapewnianiami od dostawców, łańcuch dostaw i wysyłek nie jest zakłócony,
- pracujemy bez zmian od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Życzymy dużo zdrowia!

Produkt dnia
Broszura informacyjna Serowar.pl
Broszura informacyjna Serowar.pl
1,00 zł
szt.
Płatności

dotpay

Allegro

allegro opinie

O nas

Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem mini-mleczarni farmerskich, zagrodowych oraz domowych serowarów.

Realizujemy zarówno kompleksowe zlecenia na wyposażenie całych zakładów, jak i małe zamówienia dla hobbystycznych serowarów.

Działamy od 2013 roku. Zaopatrujemy klientów w Polsce oraz w całej Europie.

Dlaczego my?
– zaopatrują się u nas wybitni polscy serowarzy, którzy zdobywają nagrody na krajowych i zagranicznych festiwalach serowarskich

- wyposażyliśmy kilkanaście serowarni w ciągu ostatnich 5 lat

– prowadzimy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń zakupionych w naszym sklepie

– gwarantujemy szybką realizację zamówień

– posiadamy ponad 10 000 produktów do produkcji serowarskiej dostępnych od ręki w naszym magazynie w Szczecinie

– zajmujemy się bezpośrednią dystrybucją produktów czołowych europejskich producentów, z pominięciem hurtowni i pośredników

– zapewniamy wsparcie technologiczne, pomoc, porady

– potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów w ciągu każdego roku

– umożliwiamy zakupy w systemie ratalnym

serownia


 

 

Nasz zespół

 

jakub krężel

Serowarstwem zainteresowałem się w 2011 roku, na ostatnim roku studiów. Produkcja własnego sera w domu bardzo mnie zaciekawiła, czego owocem były pierwsze samodzielnie zrobione sery. Na początek, kilogramowa gouda, później druga - już większa, bo 3 KG. Następnie kolejna... Później ser Koryciński, twarożek, w "międzyczasie" oczywiście ricotta jako produkt uboczny przy produkcji serów...

Tak to się zaczęło.

Jakub Krężel

zespół

Jakub Krężel - absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, serowar domowy z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat, smakosz, wielbiciel zdrowych i swojskich produktów.

W firmie Serowar.pl zajmuje się kluczowymi sprawami organizacyjnymi, promocyjnymi, marketingiem. Poszukuje i nawiązuje kontakty z nowymi dostawcami, wprowadza do oferty nowe produkty. Udziela porad technologicznych klientom i wspiera ich w pracy serowarskiej. Pracuje również w warsztacie, przygotowując np. prasy serowarskie.

Prywatnie tata dwójki wspaniałych dziewcząt. Uwielbia spędzać czas na łódce, pływając po przepięknych i dzikich rozlewiskach Odry w okolicach Szczecina.Edyta Kardaszewicz - absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku Biologia. Uwielbia dobrze zjeść, pasjonuje ją zdrowy tryb życia, czyste, naturalne i uczciwe produkty żywnościowe. Namiętnie piecze chleb na prawdziwym 100-letnim, żytnim zakwasie.

W firmie Serowar.pl zajmuje się pracami laboratoryjnymi, konfekcjonowaniem produktów i utrzymaniem kontaktów z zagranicznymi odbiorcami.

Prywatnie mama dwójki dziewcząt. Udziela się w stowarzyszeniu edukacyjnym promującym rodzicielstwo bliskości, uczciwe i zdroworozsądkowe wychowanie dzieci.Magdalena Błaszyk - absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Uwielbia wycieczki i zwiedzanie coraz to innych krajów. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

W firmie Serowar.pl zajmuje się techniczną obsługą zamówień - przygotowywaniem i wydawaniem dokumentów na magazyn, a później nadawaniem i oklejaniem paczek. Dodatkowo wspomaga pracę laboratorium.

 

Dawid Kubacki - studiował Zarządzanie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Wielki pasjonat fotografii i estetyki w mediach.

W firmie Serowar.pl odpowiedzialny jest za utrzymanie pracy magazynu. To serce naszej firmy. Codziennie przez magazyn przechodzi kilkadziesiąt paczek. To tam są one kompletowane i pakowane. Wysyłamy je zarówno do odbiorców w Polsce, jak i w całej Europie!

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl