Pre-prasa PRP-R

Dostępność: Wycena indywidualna
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

 Wielozadaniowe urządzenie PRP-R przeznaczone jest do odbioru masy serowej, odsączania serwatki, wstępnego prasowania sprężonym powietrzem, ręcznego krojenia masy serowej na żądane bloki sera oraz prasowania masy w foremkach serowarskich. Wyróżnia się szeroką użytecznością – nadaje się do wyrobu serów półtwardych i twardych w mniejszych partiach, do wyrobu serów miękkich, odsączania serwatki itp.

 

pre-prasa

 JEDNO URZĄDZENIE DO OBRÓBKI MASY SEROWEJ
Masa serowa produkowana jest w kotłach serowarskich, pasteryzatorach, kadziach i cysternach. Kolejne etapy produkcji sera to procesy odwadniania, wstępnego prasowania, krojenia i prasowania. Do wszystkich tych procesów wystarczy jedno urządzenie - pre-prasa PRP-R, która jest uniwersalnym urządzeniem do obróbki masy serowej.

 

pre-prasa
REGULOWANE URZĄDZENIE DO TWOICH FORM SERÓW
PRP-R ma możliwość, aby dostosować się do (A) rozmiaru bloku masy serowej z ruchomą kratką odsączającą, ma też możliwość, aby dostosować się do punktów prasowania (B) oraz nacisku wstępnego prasowania i prasowania masy serowej (segmentowe płyty odwadniające, ruchome mostki z cylindrami) oraz ma możliwość, aby dopasować się do ostatecznego rozmiaru (C) bloków sera z dołączonym regulowanym nożem.

pre-prasa
LEKKA PRACA FIZYCZNA I ERGONOMIA
Zespół badawczo-projektowy Plevnik-a stworzył urządzenie PRP-R i jego akcesoria z myślą o ergonomicznej i lekkiej pracy fizycznej. Odłączane elementy są lekkie, a samo manipulowanie nimi jest łatwe. Wszystkie zadania można wykonywać z PRP-R w wygodnych, ergonomicznych pozycjach ciała – jest to dobre dla kręgosłupa i naturalnej postawy. Maksymalna wysokość robocza spełnia normy ergonomiczne.

pre-prasa
ZAUTOMATYZOWANA REGULACJA CIŚNIENIA
Automatyzacja oszczędza Twój czas i zapewnia stałą jakość sera. Precyzyjne czasy prasowania przy tych samych ciśnieniach — zapewniają tę samą wysoką jakość wyników z partii na partię. Ustaw trzy różne ciśnienia za pomocą trzech ręcznych regulatorów dla każdego z nich i po prostu ustaw czas trwania (TIME 1,2,3) prasowania, a proces rozpocznie się i zakończy za pomocą kontrolera. Możliwość zapisania do 4 różnych programów.

 

 

pre-prasa
ROZWIĄZANIE OSZCZĘDZAJĄCE PIENIĄDZE, MIEJSCE I CZAS
Oszczędź pieniądze i miejsce, ponieważ możesz kupić tylko jedno urządzenie (PRP-R) do swojej mleczarni. PRP-R obejmuje wszystkie niezbędne procesy po obróbce cieplnej. Oszczędza czas podczas przetwarzania, ponieważ pracujesz tylko z jednym urządzeniem (mniej czyszczenia).

 

 Zobacz wideo:

 

 

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium