Sandezia - sucha dezynfekcja

Sandezia - sucha dezynfekcja 1 kg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 18,00 zł

Cena regularna: 21,99 zł

18.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,90 złilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

SANDEZIA SUCHA DEZYNFEKCJA - preparat do dezynfekcji budynków inwentarskich.

Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę. SANDEZIA działa szczególnie w zawilgoconych pomieszczeniach.

Intensywnie osusza mokrą ściółkę zapobiegając przekształceniu się mocznika w amoniak i wydzielaniu się szkodliwych gazów. Preparat utrzymuje niskie pH, uniemożliwiając rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów. Zmniejsza ilość chorób w stadzie, ogranicza stosowanie antybiotyków i redukuje koszty leczenia, a w przypadku wystąpienia infekcji wspomaga leczenie.

 

BYDŁO OWCE I KOZY

SANDEZIA chroni przed:
-Chorobami: mokrej ściółki, dróg oddechowych
-Chorobami racic – Zanokcicą
-Biegunkami i dyzenterią
-Problemami skórnymi
-Gniciem rogu
-Kokcydiozą
-Mastitis – Zapaleniem wymienia

Redukuje:
-Mykoplazmozę u cieląt
-Liczbę upadków
-Koszty leczenia
-Ilość much w oborze

Stosowanie preparatu SANDEZIA poprawia zdrowotność wymienia, co ma bezpośredni wpływ obniżenie ilości komórek somatycznych w mleku.

SANDEZIA chroni przed:
-Chorobami mokrej ściółki
-Chorobami: stawów i racic
-Biegunkami
-Listeriozą
-Kokcydiozą
-Streptokokozą
-Niesztowicą

Redukuje:
-Liczbę upadków
-Koszty leczenia
-Ilość much w owczarni lub koziarni


Stosowanie preparatu SANDEZIA skutecznie rozwiązuje problem zanokcicy u owiec i kóz.

logo PZH

Preparaty SANDEZIA są wytwarzane z najwyższej jakości składników mineralnych. Ponadto są oparte na innowacyjnej recepturze specjalnie dostosowanej dla poszczególnych grup zwierząt. Uzyskały również pozytywną ocenę i atest zakładu Toksykologii i Oceny Ryzyka – Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie Nr PZH/HT-3298/2017.

 

Bydło - stosowanie:
Rozsypywać równomiernie na powierzchnię dezynfekowaną w dawce 50g/m2 raz w tygodniu ze szczególnym uwzględnieniem: kanałów gnojnych, kojców porodowych, stanowiskach dla krów i miejscach ich odpoczynku a szczególnie pod wymionami.
Jeżeli pierwszy raz używamy preparatu SANDEZIA, to przez pierwsze 3 dni należy rozsypywać 50g/m2 codziennie, później raz w tygodniu. Dezynfekcję można przeprowadzać w obecności zwierząt. W garści dorosłej osoby mieści się około 50g preparatu.
Przed położeniem ściółki zastosować 100g/m2 preparatu, następnie 50g/m2 raz na tydzień sypiąc na głęboką ściółkę.
W przypadku wystąpienia zagrożenia chorobą, zaleca się częstsze stosowanie SANDEZII np. 2-3 razy w tygodniu w całej oborze, a szczególnie w pobliżu miejsc podawania paszy i wody.
W przypadku wystąpienia chorób racic zaleca się obsypywanie ran preparatem SANDEZIA lub przeprowadzanie zwierząt przez grubą warstwę rozsypanego produktu.
W przypadku pojawienia się biegunek lub dyzenterii, legowisko czyścić i obsypywać SANDEZIĄ raz dziennie. Po ustąpieniu objawów chorobowych preparat stosować raz w tygodniu.
W celu dezynfekcji ścian i trudno dostępnych miejsc zawiesiną wodną, rozpuścić w proporcji 1kg proszku na 1,5 litra wody. Zużycie 1kg/15m2 powierzchni.

Owce i kozy - stosowanie:
Rozsypywać równomiernie na powierzchnię dezynfekowaną w dawce 50g/m2 raz w tygodniu. Jeżeli pierwszy raz używamy preparat SANDEZIA, to przez pierwsze 3 dni należy rozsypywać 50g/m2 codziennie, później raz w tygodniu. Dezynfekcję można przeprowadzać w obecności zwierząt. W garści dorosłej osoby mieści się około 50g preparatu.
Przed położeniem ściółki zastosować 100g/m2 preparatu, następnie 50g/m2 raz na tydzień sypiąc na głęboką ściółkę. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku kocących się owiec.
W przypadku wystąpienia zagrożenia chorobą, zaleca się częstsze stosowanie SANDEZII np. 2-3 razy w tygodniu w całym kojcu, a szczególnie w pobliżu miejsc podawania paszy i wody.
W celu dezynfekcji ścian i trudno dostępnych miejsc zawiesiną wodną, rozpuścić w proporcji 1kg proszku na 1,5 litra wody. Zużycie 1kg/15m2 powierzchni.

Inni klienci kupili również
Krówki - cukierki Serowar.pl
Krówki - cukierki Serowar.pl

9,90 zł

Przecinak (harfa) do skrzepu
Przecinak (harfa) do skrzepu

115,00 zł

Lep na muchy okrągły 4 szt.
Lep na muchy okrągły 4 szt.

4,50 zł

szt.
Forma fresco
Forma fresco

0,90 zł

Szczotka do szorowania
Szczotka do szorowania

32,60 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium