Kurki (wiaderko 100 g)
Opis
Kurka, a właściwie Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) zwany bywa też kurzą nóżką, kurzą stopką, kurzajką, liszką.
Posiada niepowtarzalny smak i aromat, dzięki któremu uchodzi za wyjątkowy rarytas. Kurki dodane do serów potrafią zaczarować smakiem!
Polecamy zarówno serowarom domowym jak i producentom farmerskim - sery z dodatkiem suszonych grzybów są bardzo cenione przez smakoszy!
Grzyby te wykorzystuje się również w wielu przepisach kulinarnych np. jako farsz lub dodatek do pizzy. Idealnie komponuje się z przyprawą curry we wszelkiego rodzaju sosach
Nasze przyprawy pochodzą bezpośrednio od producenta, z pominięciem hurtowni, czy pośredników. Gwarantuje to najwyższą świeżość i wspaniały, pełny smak!
Pakowane są w szczelne, wygodne wiaderka, które można wiele razy otwierać i zamykać.
Opakowanie 100 g (zamykane wiaderko)