
W dniu 9.06 (piątek) siedziba firmy w Szczecinie będzie zamknięta. Wysyłki w tym dniu nie będą realizowane.
Higienic K (24 kg) - kwaśny środek myjący (FOCID)
Opis
Płynny kwaśny środek myjący przeznaczony do stosowania w zakresie przetwórstwa mleka.
Stosowanie i dozowanie:
Płukać wstępnie letnią wodą. Myć i dezynfekować stosując 0,3-0,5 %-owy roztwór użytkowy (30-50 ml preparatu na 10 l wody), następnie wypłukać dokładnie wodą pitną.
Zaleca się stosować HIGIENIC K na przemian z DEZYNFEKTANTEM A. W ten sposób usuwane są dodatkowo osady wapnia i żelaza oraz kamień mlekowy.
Mycie alkaliczne rano DEZYNFEKTANTEM A oraz, kwaśne wieczorem, preparatem HIGIENIC K zapewnia higienicznie czyste urządzenia.
Zawartość (kg) 2,4
Odczyn pH Kwaśny
UWAGA! KUPUJĄC TEN PRODUKT OŚWIADCZASZ, TWOJE DANE SĄ GROMADZONE W NASZYM SYSTEMIE ZGODNIE Z REGULAMINEM ORAZ PRZEPISAMI PRAWA (ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE))
Dodatkowe warunki i postanowienia dotyczące domeny Rozporządzenia (UE) Prekursorów materiałów wybuchowych
OŚWIADCZENIE NABYWCY
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający ograniczeniom JID1-PL-POL-2021-05.0
Aby zapobiec nielegalnemu wytwarzaniu domowych materiałów wybuchowych, zgodnie z prawem prosimy o potwierdzenie, że ograniczysz użycie produktu tylko do wskazanego użytku i nie udostępnisz go ogółowi społeczeństwa.
Prawo to dotyczy szczególnego wykorzystania lub zastosowań prekursora materiałów wybuchowych podlegającego ograniczeniom, o którym mowa w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1148. Wszystkie podejrzane transakcje oraz znaczące przypadki zniknięcia i kradzieży powinny być zgłaszane właściwemu krajowemu punktowi kontaktowemu. Zob. https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/what-we-do/policies/crisis-and-terrorism/explosives/explosives-precursors/docs/list_of_competent_authorities_and_national_contact_points_en.pdf.
Niniejszym oświadczam, że produkt handlowy oraz zawarta w nim substancja lub mieszanina będą stosowane wyłącznie we wskazanym celu, który jest zgodny z prawem oraz zostaną sprzedane lub dostarczone innemu nabywcy wyłącznie, jeśli złoży on podobne oświadczenie co do zamierzonego stosowania, przy poszanowaniu ograniczeń ustanowionych w rozporządzeniu (UE) 2019/1148 w odniesieniu do udostępniania przeciętnym użytkownikom.