Higienic K (2,4 kg) - kwaśny środek myjący (FOCID)

Dostępność: trwale niedostępny
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Klarna baner

Opis

Płynny kwaśny środek myjący przeznaczony do stosowania w zakresie przetwórstwa mleka.


Stosowanie i dozowanie:
Płukać wstępnie letnią wodą. Myć i dezynfekować stosując roztwór roboczy w stężeniu 2-4%, następnie wypłukać dokładnie wodą pitną.
Zaleca się stosować HIGIENIC K na przemian z DEZYNFEKTANTEM A. W ten sposób usuwane są dodatkowo osady wapnia i żelaza oraz kamień mlekowy.
Mycie alkaliczne rano DEZYNFEKTANTEM A oraz, kwaśne wieczorem, preparatem HIGIENIC K zapewnia higienicznie czyste urządzenia.

Zawartość (kg)     2,4
Odczyn pH     Kwaśny

 

UWAGA! KUPUJĄC TEN PRODUKT OŚWIADCZASZ, TWOJE DANE SĄ GROMADZONE W NASZYM SYSTEMIE ZGODNIE Z REGULAMINEM ORAZ PRZEPISAMI PRAWA (ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE))

Dodatkowe warunki i postanowienia dotyczące domeny Rozporządzenia (UE) Prekursorów materiałów wybuchowych
OŚWIADCZENIE NABYWCY
Prekursor materiałów wybuchowych podlegający ograniczeniom JID1-PL-POL-2021-05.0

Aby zapobiec nielegalnemu wytwarzaniu domowych materiałów wybuchowych, zgodnie z prawem prosimy o potwierdzenie, że ograniczysz użycie produktu tylko do wskazanego użytku i nie udostępnisz go ogółowi społeczeństwa.

Prawo to dotyczy szczególnego wykorzystania lub zastosowań prekursora materiałów wybuchowych podlegającego ograniczeniom, o którym mowa w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1148. Wszystkie podejrzane transakcje oraz znaczące przypadki zniknięcia i kradzieży powinny być zgłaszane właściwemu krajowemu punktowi kontaktowemu. Zob. https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/what-we-do/policies/crisis-and-terrorism/explosives/explosives-precursors/docs/list_of_competent_authorities_and_national_contact_points_en.pdf.

Niniejszym oświadczam, że produkt handlowy oraz zawarta w nim substancja lub mieszanina będą stosowane wyłącznie we wskazanym celu, który jest zgodny z prawem oraz zostaną sprzedane lub dostarczone innemu nabywcy wyłącznie, jeśli złoży on podobne oświadczenie co do zamierzonego stosowania, przy poszanowaniu ograniczeń ustanowionych w rozporządzeniu (UE) 2019/1148 w odniesieniu do udostępniania przeciętnym użytkownikom.

Pliki do pobrania:
Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium