Dla dystrybutorów

Domowa produkcja piwa, czy wędlin, stała się w ostatnich latach bardzo popularna. Od kilku lat również domowe serowarstwo przeżywa rozkwit.


Wyrób domowego sera, jogurtu, czy kefiru jest łatwy i przyjemny, produkty te są zdrowe, a podstawowe akcesoria do ich przygotowania kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych.
Chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę - rozszerzenie oferty Waszego sklepu o tego typu asortyment.

Jesteśmy liderem zaopatrzenia małych mleczarni, przetwórców farmerskich i zagrodowych oraz domowych serowarów w Europie Środkowej.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży mleczarskiej.

Współpracujemy ze sklepami ze zdrową i ekologiczną żywnością w Polsce, klienci są bardzo zafascynowani tym nietuzinkowym i ekologicznym hobby, a właściciele zadowoleni ze zwiększenia przychodów.

Eksportujemy nasze produkty również do innych krajów na terenie Unii Europejskiej.


Oferujemy pełne wsparcie marketingowe oraz merytoryczne (broszurki dla początkujących, przepisy w formie kart z grubego papieru, plakaty do powieszenia w Państwa sklepie).Naszym dystrybutorom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy - wysokie rabaty do dalszej odsprzedaży, faktury z odroczonym terminem płatności, możliwość zwrotu większości produktów w przypadku rezygnacji.Zapraszamy do współpracy, również na początek do zadawania pytań, kontaktu z nami pod numerem telefonu

91 577 98 49

519 161 408

lub e-mail

dystrybucja@serowar.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium